Specjalizacja i zakres działań

Nasza specjalizacja to dedykowane aplikacje i serwisy internetowe realizowane w języku PHP z użyciem frameworka Symfony.

Projektujemy i wykonujemy systemy informatyczne o krytycznym znaczeniu dla działalności klientów oprogramowanie wspomagające procesy biznesowe, przepływ dokumentów, rezerwację zasobów. Tworzymy aplikacje B2B i B2C, systemy CRM, rozwiązania CMS oraz elearningowe.  Realizujemy zaawansowane serwisy i portale internetowe. 

Integracja

Skutecznie integrujemy własne aplikacje z systemami klientów i stron trzecich, uczestnicząc w ten sposób w tworzeniu złożonych rozwiązań wspierających całe branże, wymagających wysokiej dostępności i niezawodności, często objętych klauzulami o zachowaniu poufności.

Szczególnie dbamy o jakość całego procesu wytwarzania oprogramowania. Stosujemy wewnętrzne procedury i scenariusze gwarantujące nieprzeciętny poziom niezawodności wdrażanych systemów.

Analiza

Zapewniamy produkcyjne środowisko hostingowe optymalizowane pod kątem indywidualnych wymagań każdej z aplikacji.

Analizujemy potrzeby odbiorców, konsultujemy procesy biznesowe i cele stawiane aplikacjom. Wszystko po to, aby dostarczać rozwiązania w pełni spełniające oczekiwania klientów, skracać czas realizacji projektów i unikać nieuzasadnionych kosztów. 

Zapewniamy wsparcie przez cały czas życia aplikacji. Wspólnie z klientami pracujemy nad ich rozwojem, aktualizacją i dostosowaniem do zmieniających się warunków biznesowych. 

Doświadczenie - prawie 20 lat na rynku IT zobowiązuje :)